WordPress Fotoğrafçı Teması Ücretsiz En iyi 8 Tema

Fotoğrafçıysanız tüm çalışmalarınızı sergilemek için muhtemelen bir portföye ihtiyacınız olacaktır. Kişisel bir web sitesi açarak fotoğraflarınızı ve çalışmalarınızı sergilemek sizin için en iyi yoldur.

Fotoğraflarınızı sosyal medya sitelerinde paylaşmak size bir beğeni kitlesi kazandıracaktır, peki sizin çalışmalarınızı seven kullanıcılar tüm çalışmalarınızı görmek için nereye bakmaları gerekiyor ? tabi ki sizin kişisel sitenize ulaşmak isteyeceklerdir. Bu makalede sizlere ücretsiz olarak sunulan en iyi kişisel fotoğrafçılık temalarını listeleyip özelliklerinden kısaca bahsedeceğim. Beğendiğiniz bir temayı indirip ücretsiz olarak WordPress sitenizde kullanabilirsiniz.

Ücretsiz WordPress Fotoğrafçı Temaları

Uzun araştırmalar yaparak listeye eklediğim en iyi 10 fotoğrafçı temalarına birinci sırada Pohotograpy wordpress temasıyla başlıyorum gerçekten harika bir tema.

1. Photography

wordpress fotoğrafci teması
WordPress Fotoğrafçı Teması – Photograph

Photography, yalnızca fotoğrafçı, blogcu, portföy, fotoğraf ajansı veya fotoğraf stüdyosu web siteleri için oluşturulmuş bir WordPress temasıdır. Temiz bir kodlama yapısına sahip, tüm ekranlara duyarlı bir tasarıma sahiptir.

Tema Galeri şablonu, fotoğraf şablonu ve bize ulaşın şablonu widget’ları ve kenar çubuğu özelliği içerir. Tema hızlı sayfa yükleme süreleri için optimize edilmiş, SEO opimizasyonu yapılmıştır. Temanın ücretli versiyonuda bulunmaktadır daha fazla özellik isterseniz temayı satın alabilirsiniz.

Canlı ön izleme     Temayı indir

 

2. Fotografie

wordpress fotoğrafçı teması
WordPress Fotoğrafçı Teması – Fotografie

Fotografie, yüksek kaliteli özellikleri ve minimalist tasarımıyla öne çıkan bir WordPress fotoğrafçılık temasıdır. Fotoğrafçılar, grafik tasarımcılar, serbest çalışanlar veya blogcular için ideal bir temadır.

Canlı ön izleme     Temayı indir

 

3. Portfolio Gallery

wordpress fotoğrafçı teması
WordPress Fotoğrafçı Teması – Portfolio Gallery

Portfolio Gallery, çeşitli renk düzenleri, yazı tipi boyutu ve çeşitli sayfalama yapısıyla son derece özelleştirilebilir ücretsiz kişisel portföy fotoğrafçılık temasıdır. Tema modern ve zarif bir görünüme sahiptir ayrıca tüm ekranlara uyumlu olarak çalışır mobil ve SEO dostu bir wordpress temasıdır.

Canlı ön izleme     Temayı indir

 

4. Pixgraphy

wordpress fotoğrafçı teması
WordPress Fotoğrafçı Teması – Pixgraphy

Pixgraphy, Ana sayfasında büyük bir slider bulunan ücretsiz wordpress fotoğrafçılık temasıdır genellikle ücretsiz temalarda bulunmayan bir özelliktir. Fotoğrafçılar için tasarlanmış, blog teması olarak sunulan bu tema premium temaları aratmayan özellikleri ile öne çıkıyor. Tema mobil ve SEO uyumludur favori listenize ekleyebileceğiniz bir temadır.

Canlı ön izleme     Temayı indir

 

5. Photolite

wordpress fotoğrafçı teması
WordPress Fotoğrafçı Teması – Photolite

Photolite teması fotoğrafçılık, fotoğraf ajansları, fotoğraf stüdyoları için tasarlanmış blog düzeni olarak kurulmuş ücretsiz ve modern bir wordpress temasıdır.

Bu temayı kesinlikle incelemenizi öneriyorum ücretli temaları aratmayan özellikleri ve ana sayfa düzeni gerçekten çok muhteşem görünüyor. Tema hız, mobil optimizasyonu ve Seo dostu yapıya sahiptir.

Canlı ön izleme     Temayı indir

 

6. infinite Photography

wordpress fotoğrafçı teması
WordPress Fotoğrafçı Teması – Infinite Photography

infinite Photographyi harika ve zarif bir tasarıma sahip basit temiz bir temadır. Bu tema fotoğraf bloğu, fotoğraf paylaşımı gibi siteler için çok uygundur. Tema mobil uyumlu ve tamamen özelleştirilebilir bir yapıya sahiptir.

Ana sayfası galeri düzeni ile geliyor isterseniz wordpress özelleştirici penceresi üzerinden kendi isteğiniz doğrultusunda düzenleme yapabilirsiniz.

Canlı ön izleme     Temayı indir

 

7. Portfolio

wordpress fotoğrafçı teması
WordPress Fotoğrafcı Teması – Portfolio

Portfolio, minimal bir tasarıma sahip olan fotoğrafçılar için resim galerisi tarzında ücretsiz wordpress temasıdır. Sade ve düz bir tasarıma sahip olan tema klasik sitil sevenler için uygun bir temadır.

Ana sayfası grid tasarıma sahip ve resimlerin üzerine gelince hoş bir efektle resim açıklamaları görünüyor, resimleriniz hakkında bilgiler yazmanızı sağlayan blog sayfası özelliğide bulunuyor.

Canlı ön izleme     Temayı indir

 

8. Minimal Grid

wordpress fotoğrafçı teması
WordPress Fotoğrafçı Teması – Minimal Grid

Minimal grid, fotoğraf, blog düzenine sahip ücretsiz wordpress temasıdır. Modern ve sade bir yapıya sahip olan tema çeşitli yazı tipi fontlarını kullanmanıza olanak sağlar. Mobil ve SEO dostu kodlamaya sahiptir.

Canlı ön izleme     Temayı indir

“WordPress Fotoğrafçı Teması Ücretsiz En iyi 8 Tema” üzerine 2 yorum

Yorum yapın