WordPress Moda Teması Ücretsiz | En iyi 5 Kadın Teması

Bir moda sitesi açmaya karar verdiyseniz en önemli ilk adım vizyonunuza ve tarzınıza uygun bir tema seçmektir. Bu amacınızı düşünerek şu anda en iyi ücretsiz WordPress moda temalarını seçip sizlere bir liste hazırladım.

Bu listede toplam 5 adet ücretsiz moda teması vardır, temaların her birini tek tek Demo linklerinden kontrol edin. Resimlere bakarak karar vermemenizi tavsiye ederim temaları incelerken aklınızdaki proje için yeni fikirler oluşturabilirsiniz.

En iyi 10 WordPress Moda Temaları

Sizlere vermiş olduğum bu listedeki temaların hepsini tek tek özel olarak araştırıp bulduğum, mobil duyarlı, hız ve seo optimizeli temalardır.

Temaların hepsinin Pro sürümleride mevcuttur ilerleyen zamanlarda kullanıcı kitleniz artmaya başladığında Pro sürümlerine geçebilir daha fazla özellikten yararlanabilirsiniz, şimdilik ücretsiz sürüm tanıtımlarına bakıyorsunuz ve ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

1. Oblique – WordPress Moda Teması

wordpress moda teması
Oblique – WordPress Moda Teması

Oblique, Moda veya moda blogları için minimalist tasarıma sahip bir WordPress teması. Tema sade ve zarif bir tasarıma sahiptir, temiz kodlama yapılarak üretilmiş, tüm tarayıcılara uyumlu ve SEO dostu bir temadır.

Canlı ön izleme     Temayı indir

2. Elegant Magazine – WordPress Moda Teması

wordpress kadın teması
Elegant Magazine – WordPress Moda Teması

Elegant Magazine kadın portal ve magazin sitelerinde kullanılmak üzere tasarlanmış ücretsiz wordpress temasıdır. Tamamen SEO optimizesi yapılmış mobil uyumlu ve tüm tarayıcılarla uyumludur.

Minimalist bir tasarıma sahip olan tema bir anasayfadan ve bir blog siteminede sahiptir, özel widget desteğiyle premium temaları aratmayan bir temadır, favori listenize girecek bir tema olduğu ortada.

Canlı ön izleme     Temayı indir

3. Aquarella Lite – WordPress Moda Teması

wordpress moda teması
Aquarella Lite – WordPress Moda Teması

Aquarella Lite moda, kadın blogları için tasarlanmış bir ücretsiz WordPress temasıdır. Temiz kodlama yapısına sahip olan tema Bootstrap 3 kullanılarak geliştirilmiştir. Tüm tarayıcılarla uyumlu çalışır, mobil destekli ve SEO optimizesi yapılmış temadır.

Canlı ön izleme     Temayı indir

4. KathMag -WordPress Moda Teması

wordpress moda teması
KathMag – WordPress Moda Teması

KathMag ücretsiz bir WordPress Moda ve Portal temasıdır. Premium temaları aramayacak tarzda bir dizaynı vardır, Hız için optimizesi yapılmış özel Widget bileşenleri ile gelen tema oldukça güzel bir portal temasıdır. Favorli listemize girmeye hak kazanıyor.

Canlı ön izleme     Temayı indir

5. BfastMag – WordPress Moda Teması

wordpress moda teması
bfastMag – WordPress Moda Teması

bfastMag Moda, Magazin, Portal siteleri için tasarlanmış ultra hızlı ücretsiz WordPress temasıdır. Tema son derece özelleştirilebilir bir yapıya sahiptir, anasayfa düzenini hazırda gelen özel widget’lar sayesinde istediğiniz şekilde düzenleyebilirsinz. SEO dostu ve Mobil destekli bu tema Favori listemize girmeye hak kazanmıştır. Ücretsiz olarak bulunabilecek en iyi özelliklere sahiptir.

Canlı ön izleme     Temayı indir

Listemizin sonuna geldik arkadaşlar daha iyilerini buldukça bu konu altında eklenmeye devam edecektir.

Yorum yapın