Ücretli WordPress Temaları: SEO Uyumlu | Hızlı Temalar

Yeni bir WordPress web sitesi açmaya karar verdiyseniz ilk düşüneceğiniz şey projeniz için iyi bir tema bulmak olacaktır. WordPress için şuan da yüzlerce ücretsiz tema mevcuttur ama ücretsiz temaları kullanmanız ancak hobi siteleri ve küçük çapta oluşturulan siteler için geçerlidir. Eğer işinizden para kazanmak istiyorsanız ücretli bir tema kullanmak zorundasınız.

Ücretli ve Ücretsiz Tema Arasındaki Fark Nedir ?

Ücretsiz Tema Nedir?

WordPress için hazırlanmış temaların arasında şuan da belki yüzlerce belkide binlerce ücretsiz tema seçeneği vardır. Yapımcılar neden ücretsiz tema dağıttıklarını hiç düşündünüzmü ? Arkadaşlar genelinde kodlama hataları vardır ve Seo optimizeleri yapılmamış temalardır ve bu temaları kullanmanız ileriye dönük bir site oluşturamıyacağınız anlamına gelir.

Çünkü arama motorlarının belirlemiş olduğu önemli kriterler vardır ve bu kriterlerlerin en başında SEO dediğimiz türkçe anlamı; (Arama Motoru Optimizasyonu) dur. WordPress temalar bu kritere göre kodlama yapılır ve arama motorları sonuçlarında en üst sıralara çıkmanızı sağlar, ücretsiz temaların genelinde bu kritere uyulmaz.

İkincisi ise sayfa yüklenme hızı, ücretsiz temaların kodlama yapısı dikkate alınarak yapılmaz nede olsa ücretsiz olarak dağıtılacak bir temadır. Google gibi arama motorları, sitelerin açılış hızlarına göre sıralama yapar yani birazcık konuyu açacak olursak, siteniz ne kadar yavaş çalışıyorsa o kadar alt sıralarda, ne kadar hızlı çalışıyorsa o kadarda üst sıralarda çıkarsınız.

Bunun en önemli nedeni ilk olarak kullandığınız hosting’den, ikinci en önemli nedeni kullandığınız temadan kaynaklanır. Ücretsiz temalar bu kriterlere göre kodlama yapılmadığından ne kadar çaba harcasanızda istediğiniz yerlere gelemeyeceksiniz. Bu konu hakkında daha uzun uzun anlatılacak şeyler vardır dikkate alınması gereken iki madde bunlar.

Ücretli Tema Nedir?

Ücretli bir tema satın aldığınızda kendinizi garantiye almış gibi olursunuz yarın bir sorunla karşılaştığınızda birincisi karşınızda bu sorunu çözecek bir ekip olacaktır, ikincisi hiç sitrese girmeden sorununuz anında çözülecektir. Satın almış olduğunuz tema şirketi size yeni güncellemeler sunacaktır değişen kriterlere göre temanızı güncelleyecek, bir sıkıntı yaşamamanız için size her zaman yardımda bulunacaklardır.

SEO dostu kodlama yapısına ve hız optimizesine sahip olmayan bir tema kullandığınızda yazdığınız makaleler google gibi arama motorları sonuçlarında üst sıralarda çıkmayınca çok nedenler arayacaksınız, en önemli nedeni kullandığınız temadan kaynaklı olacaktır.

Bir işe başlarken en önemli şey kurulacak olan alt yapı ve temellerdir, yapınızı sağlam temeller üzerine kurmalısınız ki harcadığınız emekten bir karşılık alasınız. Sizinde bir web sitesi açma fikriniz varsa kullanacağınız tema sizin alt yapınızı oluşturacaktır tema seçiminde çok dikkatli olmalısınız ki yarına emeklerinizin karşılığını bulasınız.

Tema seçiminde ilk amacınız SEO dostu, temiz kodlama yapılmış, Mobil uyumlu ve hızlı bir tema seçmeniz olacaktır. Bir ekibin birleşerek 0 hatasız bir tema yapması sizin için burada devreye girecektir. Kullandığınız temada sınırlamalar olmaması için biraz para harcamanız gerekecek. Bu vesile ile yola çıkarak oluşturacak olduğunuz web sitesi için size önerebileceğim 0 hatasız, sayfa açılışları hızlı, sınırsız özelleştirilebilir, Mobil uyumlu ve SEO dostu temalar tanıtacağım.

Ücretli WordPress Temaları

Şimdi en iyisi temaların tanıtımlarına geçelim arkadaşlar tanıtacak olduğum temalar tek bir elden çıkmıyor bu temalar bir ekip çalışmasından meydana gelen temalardır, bu gün sizlere HappyThemes şirketinin temalarını tanıtacağım bu temalar Hızlı, Seo Dostu ve mobil uyumludur.

Unutmayın ki wordpress temalarda görsellikten çok özellik olması iyidir.

1. Course – WordPress Magazin Teması

wordpress magazin temasu
Course – WordPress Magazin Teması

Course, WordPress kullanıcıları için Profesyonel blog, pazarlama, eğitim setleri, teknik bloglar ve magazin, haber tarzı premium WordPress temasıdır.

Bu tema tüm cihazlarda (masaüstü, tablet ve akıllı telefonlar için tasarlanmış ve mobil uyumludur. Temiz kodlama sayesinde tema çok düşük boyutludur ve hızlı çalışan bir temadır.

Canlı Önizleme     Detaylı Bilgi ve Satın Alma

2. VideoCloud – WordPress Video Teması

Wordpress video teması
Videocloud – WordPress Video Teması

VideoCloud, her türlü video sitesi için en uygun, mobil uyumlu ve e-ticaret eklenti destekli WordPress Temasıdır.

VideoCloud teması tamamen mobil uyumludur, yani web siteniz her tarayıcı, cihaz ve ekran boyutu için mükemmel şekilde optimize edilmiştir.

Temanın herhangi bir ana dile çevrilmesi kolaydır. Birden fazla dile çevirmek için %100 hazır. Tema temiz kodlama yapılmıştır ve dosya boyutu düşük olması için Profesyonelce hazırlanmıştır siteniz bu sebeble hızlı olacaktır.

SEO ve kullanıcı deneyimini geliştiren en iyi şekilde yükleme süresini sağlamak için hız açısından tüm testler yapılmıştır. Bu tema Google’da sitenizin sıralamasını garanti eden tüm temel SEO özellikleri ile birlikte gelir.

Canlı Önizleme     Detaylı bilgi & Satın Alma

3. Subscribe – WordPress Kurumsal İş Teması

wordpress kurumsal tema
Subscribe – WordPress Kurumsal İş Teması

Subscribe, iş siteleri, ürün web siteleri, ajanslar, online mağazalar ve hizmetlerini sergilemek veya harika bir portföy sitesi oluşturmak isteyen kullanıcılar için en uygun ve süper esnek bir WordPress temasıdır.

Tema sürükle ve bırak sayfa oluşturucusuyla (kodlama gerektirmez) inşa edilmiştir. Ayrıca e-ticaret destekli tamamen temiz kodlama yapısı sayesinde SEO ve hız için optimize edilmiştir.

Canlı Önizleme     Detaylı Bilgi & Satın Alma

4. Keyword – WordPress Blog ve Kupon Teması

wordpress blog teması
Keyword – WordPress Blog ve Kupon Teması

Keyword, teması ile çevrim içi bir kampanya ve kupon kodları sunarak kolayca profesyonel bir blog oluşturabilirsiniz ve bağlı kuruluş programlarından para kazanabilirsiniz. Bu temayla çevrim içi bir mağaza bile işletebilirsiniz.

Tema %100 e-ticaret sistemi desteklidir, temiz kodlama yapılmış ve dosya boyutu düşük bir temadır sitenizin hızına hız kazandıracak olan bu tema mobil uyumlu ve SEO optimizasyonu yapılmış bir şekilde sunuluyor.

Canlı Önizleme     Detaylı Bilgi & Satın Alma

5. GoodPress – WordPress Haber ve Magazin Teması

wordpress magazin teması
GoodPress – WordPress Haber Teması

GoodPress, yazılarınızı kolayca yazmanıza olanak tanıyan olağan üstü ve mobil uyumlu bir haber temasıdır. GoodPress teması haber, magazin ve inceleme sitesi için en ideal temadır.

En iyi SEO kriterleri ve hız performansı düşünülerek kodlama yapılmıştır. Hızlı, zarif ve kullanımı çok kolaydır, ek olarak GoodPress tamamen e-ticaret sistemi desteklidir.

Canlı Önizleme     Detaylı Bilgi & Satın Alma

6. GreatWall – WordPress Kurumsal Tema

wordpress kurumsal tema
GeradWall – WordPress Kurumsal Tema

GreatWall, inanılmaz iş ve çok amaçlı WordPress teması. Bir sürükle bırak sayfa oluşturucusu ile birlikte gelir ve tamamen mobil uyumludur.

Tema, iş, kurumsal, portföy, ajans, fotoğraf, seyahat acentası, fitness merkezi, restoran, otel, medikal, inşaat, eğitim ve blog imkanı sunan temadır.

Canlı Önizleme     Detaylı Bilgi & Tema Satın Alma

7. Improve – WordPress Blog Teması

wordpress blog teması
Improve – WordPress Blog Teması

Improve teması ile çevrim içi fırsatlar, kupon kodları ve Profesyonel bir blog oluşturabilirsiniz. Bu tema için düzen ve tasarım seçenekleri temiz ve esnektir, okuyucularınıza çok rahat bir gezinme deneyimi sunabilirsiniz.

Tema, mobil uyumlu, SEO dostu ve WordPress için en iyi standartlara göre kodlanmıştır. Küçük dosya boyutu ve temiz kodlama sayesinde sayfa açılış hız optimizesi yapılmıştır.

Canlı Önizleme     Detaylı Bilgi & Satın Alma

8. Revolution – WordPress Blog Teması

wordpress blog teması
Revolution – WordPress Blog Teması

Revolution, kolaylıkla makaleler ve blog yazıları yazmanıza izin veren modern bir WordPress temasıdır. Revolution teması bir teknoloji portalı, haber, blog, yemek, araba, inceleme sitesi için mükemmeldir.

Tema tamamen mobil uyumludur, her ekran boyutu için mükemmel şekilde optimize edilmiştir. Tema kodu, temanın temiz ve hafif olmasını sağlamak için profesyonelce yazılmıştır.

Revolution, çok hızlı sayfa yükleme hızına sahip hafif bir WordPress temasıdır. Ayrıca Google’da sitenizin yüksek sıralamasını garanti eden tüm temel SEO kriterlerine göre kodlanmıştır.

Canlı Önizleme     Detaylı Bilgi & Satın Alma

9. Standart – WordPress Teknoloji ve Haber Teması

wordpress teknoloji teması
Standart – WordPress Teknoloji Teması

Standart, yeni WordPress kullanıcıları, Pro blogcular, SEO pazarlamacıları ve teknoloji siteleri için en uygun premium WordPress blog temasıdır. Bu tema tüm cihazlarda (masaüstü, tablet ve akıllı telefonlar) ile harika çalışan tam optimizeli modern bir temadır.

Standart teması SEO kriterleri düşünülerek kodlanmıştır Google arama sonuçlarında üst sıraları garanti eder. Temiz kodlama yapısı ile hız optimizasyonu yapılmıştır.

Canlı Önizleme     Detaylı Bilgi & Satın Alma

10. Revenue – WordPress Blog Teması

wordpress blog teması
Revenue – WordPress Blog Teması

Revenue, yeni WordPress kullanıcıları, Profesyonel blogcular, SEO pazarlamacıları ve işletmeler için en uygun Premium WordPress temasıdır. Standart wordpress teması tamamen mobil uyumludur.

Temayı herhangi bir dile çevrilmesi için hazır dil dosyası vardır. Temanın temiz ve hafif olmasını sağlamak için profesyonelce yazılmıştır. Bu tema, Google’da sitenizin yüksek sıralamasını garanti eden tüm temel SEO kurallarını kullanmıştır.

Canlı Önizleme     Detaylı Bilgi & Satın Alma

11 . VideoHost – WordPress Video Teması

wordpress video teması
VideoHost – WordPress Video Teması

VideoHost, modern ve tamamen işlevsel bir WordPress video temasıdır. Bu tema ile kendi video sitenizi hızlı bir şekilde kurabilirsiniz. VideoHost teması tamamen mobil uyumludur.

Hız optimizesi yapılmış, SEO ve kullanıcı dostu yapısı ile profesyonelce hazırlanmıştır.

Canlı Önizleme     Detaylı Bilgi & Satın Alma

12. GoodSite – WordPress Haber Teması

wordpress haber teması
GoodSite – WordPress Haber Teması

GoodSite, makaleleri ve blog yazılarını kolaylıkla yazmanıza izin veren hoş görünümlü ve güçlü bir wordpress temasıdır. GoodSite teması bir haber, magazin, teknoloji, inceleme sitesi için mükemmeldir.

Güncel en iyi SEO kuralları ile kodlanmıştır. Hızlı zarif ve kullanımı çok kolay. Ek olarak GoodSite mobil uyumlu, Google Reklamları ve Adsense’i de destekler.

Canlı Önizleme     Dataylı Bilgi & Satın Alma

13. MyShare – WordPress Bog Teması

wordpress blog teması
MyShare – WordPress Blog Teması

MyShare, çevrim içi blogcular, pazarlamacılar ve reklamlar için en uygun şık WordPress temasıdır. Bu tema tüm cihazlarda harika çalışan tamamen mobil uyumludur.

Temanın hız opimizasyonu yapılmış sayfa açılış hızları en üst seviyededir. Temiz kodlama uygulanmış ve SEO dostu bir temadır.

Canlı Önizleme     Detaylı Bilgi & Satın Alma

14. NewsNow – WordPress Haber Teması

wordpress haber teması
NewsNow – WordPress Haber Teması

NewsNow teması haber ve inceleme siteleri için geliştirilmiştir. SEO kurallarına uyularak kodlama yapılmıştır. Hızlı, zarif ve kullanımı çok kolaydır. Ek olarak Google reklamları ve Adsense’i de destekler.

Tasarımı ve Hız konusundaki başarısı ile Profesyonel sitelerinizde hiç düşünmeden kullanabilirsiniz.

Canlı Önizleme     Detaylı Bilgi & Satın Alma

15. PureLife – WordPress Blog Teması

wordpress blog teması
PureLife – WordPress Blog Teması

PureLife birinci sınıf bir WordPress temasıdır. Blog web siteleri için en uygun temalarından biridir ve %100 mobil uyumludur.

Farklı tasarımı ile öne çıkan bu tema ile harika bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Temamen SEO kurallarına uyularak ve Hız optimizesi düşünülerek tasarlanmıştır. Kolay kurulumu ve kullanıcı dostu olmasının yanı sıra bu temayı ve diğer temalarıda sınırsız web sitelerinde kullanabilirsiniz.

Canlı Önizleme     Detaylı Bilgi & Satın Alma

16. MakeMoney – WordPress Blog ve Kupon Teması

wordpress blog teması
MakeMoney – WordPress Blog Teması

MakeMoney kuponlar, fırsatlar işlevleri ile oluşturulmuş şık WordPress blog temasıdır. Bu tema tüm cihazlarda (masaüstü, tablet ve akıllı telefonlar) harika çalışan tamamen duyarlı mobil uyumludur.

MakeMoney temasıyla, Profesyonel bir blog açıp kupon kodları sağlayarak bağlı kuruluş programlarından para kazanabilirsiniz.

Canlı Önizleme     Detaylı Bilgi & Satın Alma

Yorum yapın