Ücretsiz Themeforest WordPress Temaları Aralık 2018

Themeforest her ay ücretsiz olarak WordPress temaları dağıtmaya devam ediyor, Aralık ayında sunduğu 3 adet ücretsiz WordPress temasının sizlere hem özelliklerini hemde incelemelerini sıralayacağım.

Premium Temaların Faydaları Nelerdir ?

Şuan Google aramaları üzerinde bulabileceğiniz belkide binlerce tema vardır, ama bu temaların ne derece kaliteli olup olmadığını bilemiyorsunuz, temiz kodlamaya sahip ve SEO uyumlu olup olmadığına dikkat etmek en öncelikli konu olmalıdır.

Çoğu ücretsiz olarak dağıtılan temaları incelediğimde onlarca kodlama hatası ve SEO sorunları ile karşılaştım, ücretsiz olarak sunulan temaların çoğu tema yapımcısının reklamı olması için vede hatalı kodlamalardan meydana geldiği için ücretsiz sunuluyorlar.

Peki her ücretsiz olarak sunulan temalar hatalı veya Seo uyumsuzmudur ? hayır her tema için bunlar söylenemez ücretsiz olarak sunulan temaların içinde %100 temiz kodlama ve SEO uyumlu temalarda vardır. Tabiki biraz bilgiye sahip olduktan sonra bunları anlayabilirsiniz.

Premium WordPress temaları her ayrıntısına özen gösterilerek hazırlanmış SEO optimizeli, Mobil uyumlu ve temiz kodlamalar kullanılarak hazırlanmış olan temalardır. Bu temaları kullanmak sizin Google’da sorunsuz olarak üst sıralara çıkmanız demektir. 

Bu konuda anlatılacak bir çok konu olduğundan bu konuya ilerki zamanlarda bloğumda yeni bir yazı paylaşarak değineceğim.

Ücretsiz ThemeForest Premium WordPress Temaları

1. HILL – Premium Responsive E-Ticaret Teması

ücretsiz themeforest wordpress temaları

HILL e-ticaret teması tamamen özelleştirilebilir ve herhangi bir e-ticaret sitesi için uygun olarak geliştirilmiş e-ticaret temasıdır. Temanın sınırsız renk özelliği ve GoogleWebFont özelliği ile istediğiniz yazı tipini uygulayabilirsiniz.

Ayrıca temanın 9 farklı ana sayfa düzeni vardır istediğiniz şekilde düzenleme yapabilir ve istediğiniz şekilde yerleşim düzenlemelerini ayarlayabilirsiniz. HILL Premium E-ticaret WordPress Teması sadece görsel olarak değil aynı zamanda html5, css3 ve bootstrap 3 kullanımıyla ilgili en yeni kodlamaları kullanıyor. Tema %100 SEO uyumlu ve mobil duyarlıdır.

Detaylı bilgi ve Canlı Ön İzleme     Temayı İNDİR

2. FlyFoof – Yemek ve Gıda WordPress Teması

ücretsiz theme forest wordpress temaları

FlyFood, gıda, fırın, yemek tarfileri, e-ticaret, moda, tasarım ve el yapımı işler için kullanılabilir çok amaçlı temadır. Ayrıca temayı blog olarak kullanma imkanınızda vardır.

Temanın bazı özellikleri; sürükle bırak özelliği ile kolay sayfa oluşturma, tek tıkla tema demosu yükleme, Mobil ve SEO uyumlu, iletişim formu, dil çeviri özelliği, sınırsız renk seçenekleri ve yazı tipleri.

Detaylı bilgi ve Canlı Ön İzleme     Temayı İNDİR

3. Axen – Kişisel Portföy WordPress Teması

ücretsiz themeforest wordpress teması

AXEN, Kişisel blog sitenizi kurmanız için profesyonel olarak tasarlanmış blog ve özgeçmiş WordPress temasıdır.

Temanın bazı özellikleri; bütün cihazlar için duyarlı tasarım, html5 ve css3 teknikleri kullanılmıştır, 6 adet önceden tanımlanmış renk teması, google webfonts, SEO uyumlu ve dil çeviri özelliği vb gibi…

Detaylı bilgi ve Canlı Ön İzleme     Temayı İNDİR

Yorum yapın