Ücretsiz Themeforest WordPress Temaları Ocak 2019

Bildiğiniz gibi Themeforest her ay ücretsiz 3 WordPress tema dağıtıyor, bu temaları indirip istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bu makalede sizlere temaların incelemelerini ve indirme bağlantılarını paylaşacağım. Temalar tamamen ücretsizdir sadece ücretsiz temalar güncelleme almaz.

ThemeForest dağıttığı bu temalardan biri gözüme çarptı, kişisel ve blog sitelerde kullanılabilecek güzel bir temaya benziyor ilk olarak bu temadan bahsetmek istiyorum.

InLife – WordPress Blog ve Magazin Teması

ücretsiz themeforest temaları

InLife, profesyonel blogcular için yapılmış 3 farklı anasayfa yapısı ve 2 renk düzeninden oluşan çok güzel bir wordpress temasıdır. Temayı hiç bir sınırlama olmadan kullanabilirsiniz, özel widget’ları ve 8 farklı demodan oluşuyor. İstediğiniz bir demo sayfasını tek tıkla kurabilir ve blog sitenizde kullanabilirsiniz.

Bazı Özellikleri :

Tamamen duyarlı tasarım, Kolay Özelleştirme, Header sosyal medya simgeleri, Arkaplan ve renk seçimi, SEO uyumlu, Gönderilerde görüntüleme sayısı, 600’den fazla Google yazı tipi desteği, Simge desteği, Mobil uyumlu, 8 Özel Widget ve Dil çeviri özelliği.

Canlı Önizleme & Detaylı Bilgi     Ücretsiz indir

Meraki – Kişisel ve Kurumsal WordPress Teması

ücretsiz themeforest temaları

Meraki, kişisel ve kurumsal sitelerde kullanabileceğiniz modern ve güzel tasarımlı wordpress temasıdır. Tema mobil uyumlu ve SEO dostu bir yapıya sahiptir. Meraki teması ile blog sayfanızı oluşturabilir makaleler yayınlayabilirsiniz.

Bazı Özellikleri :

Minimal ve Responsive tasarım, 670’den fazla Google yazı tipi seçeneği, Temiz kodlama yapısı, E-ticaret desteği, Blog sayfası, İletişim formu, Google harita adres desteği, tema yönetici paneli, sınırsız renk seçimi.

Canlı önizleme & Detaylı Bilgi     Ücretsiz indir

Park – Portföy WordPress Teması

ücretsiz themeforest temaları

Park, Portföy görüntülerini zarif bir şekilde sergilemeye odaklanan minimal ve temiz bir WordPress temasıdır.

Bazı Özellikleri :

Tüm ekranlara duyarlı, Tek tıkla demo içerik aktarımı, Google yazı tipi, Manşet alanı, Galeri oluşturma, Kolay dil çeviri, Contact Form 7 Uyumlu, Kolay özelleştirme, Popüler tarayıcı uyumlu, SEO dostu ve hızlı yüklenme özelliği.

Canlı önizleme & Detaylı Bilgi     Ücretsiz indir

Ayrıca Okuyun: Ücretsiz Themeforest Temaları Aralık 2018

Yorum yapın