hızlı wordpress temaları

En Hızlı WordPress Temaları: En İyi 5 Blog Teması

WordPress siteniz için en hızlı WordPress temaları seçeneği mi arıyorsunuz? Kesinlikle doğru yerde olduğunuza inanın. Sizin için hız testlerini ve SEO uyumluluğunu kontrol ettiğim en hızlı WordPress teması seçeneklerini araştırdım.

Aşağıda listelediğim WordPress temaları %100 ücretsiz ve en hızlı temalardır. İnternette biraz gezinip sizin için tema araştırması yaparken, baktığım çoğu konularda hızlı WordPress temaları başlığı altında çok abuk subuk temalar gördüm.

Ben benim için iyi olmayanı asla kimseye önermem! Yeni bir web sitesi açacak olan arkadaşlara aşağıda vereceğim temaları kesinlikle öneriyorum. Sitem hızlı olsun, SEO dostu bir tema kullanayım bütçemde yetersiz ücretsiz olsun diyorsanız. Lafı daha fazla uzatmadan buyrun listemize geçelim…

Hızlı WordPress Temaları

Vereceğim temalar Profesyonel WordPress bogcular tarafından kullanılan temalardır. Hiç kuşkunuz olmadan temalardan birini seçip web sitenizde kullanabilirsiniz.

Temalar hızlı ve dosya boyutları küçüktür.

Sparklink – Hızlı WordPress Blog Teması

sparklink

Sparklink, Bootstrap 3 kullanılarak geliştirilen temiz, modern ve düz bir tasarıma sahip olan hızlı wordpress blog temasıdır. Ana sayfada manşet (slider) alanı mevcuttur, piyasada bu gibi tema ücretli olarak satılmaktadır. Sparklink ise tamamen ücretsizdir.

Temayı kullanarak Google’un web sitenizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Schema uyumlu yapıya sahip SEO dostu ve Contact Form 7, Yoast SEO, W3 Total Cache gibi çoğu eklenti ile uyumlu olarak çalışır.

Schema Lite – Hızlı WordPress Blog Teması

schema

Schema Lite, ücretsiz en hızlı wordpress temalarından bir tanesidir. SEO dostu yapısı ve hızlı olması nedeniyle göz önüne çıkan bu tema çoğu blog sitelerinde karşınıza çıkabilir.

Schema Lite teması arama motorları tarafından sevilen Schema.org verilerini, snippet’leri de kullanır. Tema tamamen mobil uyumlu olup sade ve basit bir görünüme sahiptir.

Gist – Hızlı WordPress Blog Teması

gist

Gist, görünümü sade bir düzen içinde tasarlanmış hızlı ve SEO dostu WordPress blog temasıdır. Tema tamamen mobil uyumlu ve dosya boyutu çok hafiftir. Gist teması ile hızlı bir blog oluşturabilirsiniz, temaya css sıkıştırma ve Gzip uygulanmadan yapılan testlerde yüksek skor almıştır.

Sade ve düz tasarım arayanlar için çok kullanışlı olan bu temanın 3 farklı ana sayfa düzeni vardır. isteğinize göre yapılandırabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz sürümünde 800’den fazla Google yazı tipi seçeneğide vardır.

ThreeSixtyBlog – Hızlı WordPress Blog Teması

360blog teması

ThreeSixtyBlog, modern, işlevsel ve minimal bir wordpress blog temasıdır. Gtmetrix testinde %100 puan skoruna ulaşabileceğiniz hafif bir temadır. Hızlı ve sade bir tema arayanlar için ideal bir WordPress blog temasıdır.

SEO dostu olan bu hafif tema mobil cihazlar için de optimize edilmiştir.

VT Blogging – Hızlı WordPress Blog Teması

hızlı wordpress teması

VT Blogging, minimal, hızlı ve temiz bir WordPress temasıdır. Mobil uyumlu, hız için optimize edilmiş ve SEO (arama motoru optimizasyonu) için en iyi kriterleri kullanır.

Temayı wordpress tema özelleştiricisi üzerinden düzenleyebilirsiniz. Temanın 3 farklı ana sayda demosu vardır istediğiniz ana sayfa düzenini kullanabilirsiniz.

Ayrıca Okuyun:

→  Ücretsiz WordPress Blog Temaları

Ücretsiz WorPress Haber Temaları

Posted by WPuzmanım

Merhaba! Benim Adım Ali WPuzmanim.com kurucusu ve sahibiyim. Web siteleri üzerinde SEO çalışması ve hızlandırma projeleri üzerine çalışıyorum. Bilgi sahibi olduğum konular hakkında makaleler hazırlıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir