Ücretsiz En İyi 8 WordPress Blog Teması

Ücretsiz WordPress Blog teması arıyorsanız doğru yerde olduğunuza inanın, tek tek araştırarak en iyi ve en Profesyonel WordPress Blog temalarını sizlere aşağıda özelliklerini anlatıp ve sıralıyacam.

Bir blog sitesi açmaya karar verdiyseniz eğer, tema seçimi sitenizin trafiği açısından çok önemli olacaktır, size tavsiyem görsel olarak en güzel temayı kullanmanız.

Kullanıcılar web sitenize girdiği zaman neyle karşılaşmak ister ve ne ile karşılaşmamak ister ilk önce bunu düşünüp tema seçiminize ona göre özen gösteriniz. Çok basit temalardan kaçının, göze hoş gelen aşırı sade olmayan, göz yormayan bir WordPress teması kullanırsanız bu sizin yararınıza olacaktır.

Ücretsiz WordPress Blog Temaları

Şimdi isterseniz tek tek araştırıp bulduğum, ücretsiz WordPress blog temalarına bir göz atalım. Temalar SEO ve Mobil uyumluluk bakımından en iyi temalardır.

1. Gadgetry

gadgetry - wordpress blog teması

Gadgetry, WordPress blog için mükemmel görünüme sahip olan ücretsiz bir temadır. Karmaşık olmaması temayı güzel yapan nedenler arasında, bütün tarayıcılarla uyumlu çalır, mobil desteklidir ve SEO özelliklidir.

DEMO                İNDİR

2. Hueman

wordpress blog teması ücretsiz - hueman

Hueman WordPress Blog ve Magazin uyumlu bir temadır. Çok sütunlu bir düzenle gelir her hürlü içeriğe sahip blog sitelerinde kullanılabilir ve ücretsiz temalar içinde oldukça popülerdir.

Ayrıca Hueman WordPress teması Google göre %100 mobil uyumludur.

DEMO                İNDİR

3. Tortuga

tortuga - ücretsiz wordpress blog teması

Tortuga WordPress blog teması  3 farkı ana sayfadan oluşur Blog teması ve harici olarak haber ve magazin teması olarak ta kullanılabilir, tema ücretsiz ve responsive özelliklidir her boyuta uygun düzenlenmiş ve mobil cihazlarıda destekler.

Bir diğer özelliği ise temanın manşet bölümünün olmasıdır istediğiniz önemli konuları sitenin ana sayfasında gösterebilirsiniz.

DEMO                 İNDİR

4. Point

wordpress blog teması ücretsiz

Point WordPress teması modern bir tasarıma sahiptir. Tema puanlama sistemine, reklam alanları ve birden fazla bileşen ile hazırda gelir. Mobil uyumlu, SEO optimizesi, sınırsız renk seçenekleri ve iligili yazılar özelliklidir.

Sade ve hoş görünüme sahip olan bu tema yeni temanız olabilir ücretsiz olmasına rağmen fazladan özellikle gelmesi bence harika en iyi ücretsiz temalardan biride Point WordPress blog temasıdır. Mytehemeshop’un hazırladığı bu temayı siteye üye olarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

DEMO                İNDİR

5. Solon

WordPress Blog Teması

Solon WordPress teması, blog sitenizin modern bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız aradığınız tema olabilir şık tasarıma sahip bu tema tamamen duyarlı bir temadır mobil destekli ve hazırda gelen bileşenleri ile sitenize güzel bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Solon teması bütün tarayıcı programlarını destekler, ayrıca sosyal platform simgeleri, renk değişim, manşet ve özelleştirilebilir ana sayfaya sahiptir.

DEMO      İNDİR

6. Schema Lite

schema lite - wordpress blog teması ücretsiz

Schema Lite, Mythemeshop şirketi tarafından tasarlanmış wordpress için bir blog temasıdır. Tema tamamen SEO odaklı kodlanmıştır ve çok hafif dosya boyutuna sahiptir.

Hızlı bir sitem olsun ve SEO uyumlu bir temam olsun diyorsanız kesinlikle bu temayı sizlere öneriyorum. Bu tema her yerde karşıma çıkmıştır, Profesyonel blog yazarları tarafından sıklıkla kullanılan bir temadır.

DEMO     İNDİR

7. Codilight Lite

wordpress blog teması

Codilight Lite, blog siteleri için hazırlanmış mükemmel bir temadır özel widget desteği, SEO uyumlu ve mobil desteğinin de olması bu temayı özel yapıyor.

Temayı wordpress özelleştirici penceresinden kolayca düzenleyebilirsiniz. Modern tasarımı ve özel slider alanı ile makalelerinizi göz önüne çıkartabilirsiniz.

DEMO      İNDİR

8. Versal wordpress blog teması

Versal, temasını blog temaları araştırırken gözüme çarptı, kesin ücretlidir dedim ama bir de baktım ki ücretsiz olarak dağıtılıyor. Bu kadar şık ve modern bir WordPress teması olmasına rağmen ücretsiz olarak sunulması bence harika bir şey.

Ücretsiz olmasına rağmen o kadar özelliği var ki şaşırmamak elde değil, bence bu temayı kaçırmayın derim. 30 farklı sitil düzeni, ana sayfada güzel bir manşet alanı özel widget desteği ve mobil uyumlu olması temayı çok özel yapıyor.

DEMO     İNDİR

Ayrıca Okuyun: En iyi 7 Ücretsiz WordPress Haber Teması

Yorum yapın