WordPress Blog Teması Ücretsiz Material Desing

WordPress Blog sitelerinde kullanabileceğiniz 2 adet blog teması paylaşacağım, materyal düzende tasarlanmış ve benimde çok hoşuma giden temalardır. Sade ve hoş düzene sahip temalar Premium kalitede ve yapımcısı tarafından ücretsiz sunulmuştur, istediğiniz şekilde düzenleyebilir ve değişiklikler yapabilirsiniz.

Paylaşacağım iki temada SEO dostu ve Mobil desteklidir, temiz kodlama sayesinde çok hızlı olup düşük boyutlu temalardır. Blog sitelerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz bir kaç düzenleme ile daha güzel bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

1. Realistic – WordPress Blog Teması

WordPress Blog Teması
Realistic WordPress Blog Teması

Tema Canlı Ön İzlemesi › Realistic

Temayı İndir › Realistic

Realistic WordPress Blog teması Google’ın Materyal tasarımı göz önüne alınarak hazırlanmıştır. Modern görünümlü, yumuşak geçişli ve akıcı animasyonları sayesinde ücretsiz olmasının yanında ek özelliklere sahip güzel bir temadır.

Bütün tarayıcılar ile uyumlu şekilde çalışır, 2 blog düzenine sahiptir WordPress’in özelleştirici özelliğini kullanarak çabuk bir şekilde düzenlenebilir ve ayarları yapılabilir.

wordpress blog teması

2. RedWaves Lite – WordPress Blog Teması

wordpress blog teması
RedWaves Lite WordPress Blog Teması

Tema Canlı Ön İzlemesi › RedWaves Lite

Temayı İndir › RedWaves Lite

RedWaves Lite WordPress Blog teması SEO dostu, hızlı ve temiz kodlamaya sahip Adsense uyumludur. Tüm tarayıcıları destekler mobil uyumlu, hızlı ve düşük boyutlu temadır. 2 blog düzenine sahiptir hız testlerinde çok başarılı puan almıştır hız testi skoru aşağıdaki gibidir.

 

wordpress blog teması

RedWaves Lite Görünüm :

wordpress blog teması

Yorum yapın