WordPress E-Ticaret Teması Ücretsiz En İyi 10+

İnternet ortamında alışverişin artmasıyla çok kişi kendi çevrim içi işlerine başlamak istiyor. Kendi işinizi kurmak ve ürünler satmak istiyorsanız, e-ticaret sitesi oluşturmak bu yollardan en iyisidir.

Bu iş e-ticaret olarak bilinir ve WordPress platformunu kullanmak bu işi başarmanın en mükemmel yanıdır. Hem ücret ödemeden bir tema bulabilir ucuz bir şekilde işinize başlayabilirsiniz hemde WordPress ile SEO konusunda yapacaklarınız sitenizi arama sonuçlarında en üst sıralara çıkartabilirsiniz.

Sizlere tek tek inceleyip bulduğum en iyi ücretsiz olarak yapımcıları tarafından dağıtılan WordPress E-Ticaret Temalarını inceleyip tanıtacağım. Hoşunuza giden temaları ücretsiz bir şekilde indirip e-ticaret işinize başlayabilirsiniz.

1. eCommerce GEM → WordPress E-Ticaret Teması

ecommerece gem e ticaret teması

eCommerce Gem teması, ana sayfasında sosyal medya paylaşım butonları, alışveriş sepeti ve iletişim bilgileri gibi bilgileri ve güzel bir slider ile göze çarpıyor. Ayrıca ana sayfada promosyonlar için reklam banneri ekleme şansınız var temayı takı ve kıyafet satmak için kullanabilirsiniz.

eCommerde Gem e-ticaret teması mobil uyumludur buda ücretsiz olmasının yanında çok büyük bir avantajdır, günümüzde çoğu kişi alışverişlerini cep telefonları ve tabletler üzerinden gerçekleştiriyor ayrıca mobil için bir eklenti kullanmanıza gerek kalmıyor, ayrıca tema SEO standartları göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur.

Canlı Ön izleme → DEMO     Temayı indirmek için → İNDİR


2. EightStore Lite → WordPress E-Ticaret Teması

eightstore lite eticaret teması

EightStore Lite, teması güzel ve sade bir arayüze sahip e-ticaret temasıdır. Ana sayfasına promosyonlar, etkinlikler için video ve banner koyma imkanınız var, giriş sayfasında güzel bir manşet alanı bulunuyor bu e-ticaret sitelerinde olmazsa olmazlardan bir tanesidir, burada yeni ürünlerinizi ve indirimli ürünlerinizi sergileyebilirsiniz.

Temanın kategori özellikli olması ürün sayfalarında gezinen müşteriler bütün ürünlerinize bakma merakı uyandırır, mobil destekli ve SEO uyumludur bu özelliklere sahip en iyi ücretsiz wordpress e-ticaret temalarından bir tanesidir.

Canlı ön izleme → DEMO     Temayı indir → İNDİR


3. AccesPress Store → WordPress E-Ticaret Teması

accesspress store eticaret teması

AccessPress Store, WordPress e-ticaret teması oldukca sade bir arayüze sahiptir pek çok e-ticaret temalarının olmayan özelliklerine sahiptir, yeni ürünler, stok fazlası, indirimli ürünler ve daha falzası gibi.. ürünlerin üzerine sticker’lar ekleyebilirsiniz.

Ana sayfasında alışveriş sepeti, üye girişi, ve mağaza bilgileri yer alıyor manşet alanı olmasıda iyi bir özelliği, öne çıkarmak istediğiniz ürünlerinizi müşterilere gösterip onları teşvik edebilirsiniz.

AccessPress Store wordpress e-ticaret teması Mobil uyumludur, mobil görünümünü çok güzel ben çok beğendim müşterilere kaliteli bir hizmet sunmak adına tema iyi bir tasarıma sahip.

Canlı ön izleme → DEMO     Temayı indir → İNDİR


4. MaxStore → WordPress E-Ticaret Teması

maxstore wordpress e-ticaret teması

MaxStore, WordPress E-ticaret teması alışveriş teması olmasının yanında modern ve kaliteli tasarıma sahiptir. Ana sayfadaki ürünlerin üzerine gelindiğinde görüntülerde güzel bir efekt meydana çıkıyor ayrıca yeni ürünler ve promosyonlar hakkında ayrıntıları göstermek için bir bildirim çubuğu özelliği vardır.

Mobil destekli ve SEO için uyarlanmıştır, benim düşüncem biraz kodlama bilginiz veya doğru eklentiler kullanılarak tema daha güzel bir hale sokulabilir temanın profesyonel bir havası var.

Canlı Ön izleme → DEMO     Temayı indir → İNDİR


5. Easy Commerce → WordPress E-Ticaret Teması

easy ecommerce wordpress e-ticaret teması

Easy Commerce wordpress e-ticaret teması, işe yeni başlamak isteyenler için uygundur ve sade bir arayüze sahiptir. En çok satan ürünleri ana sayfada gösterebilirsiniz ve öne çıkan ürünleri kenar çubuğunda listeleyip promosyon ve indirimleri sergileyebilirsiniz.

Temayı her türlü ürün satış için kullanabilirsiniz takı, giysi, çanta, gözlük vs. gibi Mobil destekli ve SEO uyumludur ücretsiz olarak özellikleri ile en iyi temalardan biridir.

Canlı ön izleme → DEMO     Temayı indir → İNDİR


6. Shopstar → WordPress E-Ticaret Teması

shopstar wordpress e-ticaret teması

Shopstar wordpress e-ticaret teması minimalist ve sade bir arayüze sahiptir. Moda sitesi olarak kullanılabilir ve temanın sade ve düz bir tasarıma sahip olması ürünleri daha çok ön plana çıkaracaktır.

Ana sayfa içerisinde manşet alanı olması ayrıca iyi bir özellik ücretsiz bir temadan daha fazla özellik ve seçenek sunuyor.Temanın blog sistemi vardır burada ürünleriniz hakkında yazı yazabilir ve ürünlerinizi tanıtma fırsatı bulursunuz.

Mobil özellikli ve SEO uyumludur, temayı basitce wordpress özelleştirici üzerinden kutular, sayfalar ekleyebilir ve diğer düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Canlı ön izleme → DEMO     Temayı indir → İNDİR


7. LZ Fashion → WordPress E-Ticaret Teması

wordpress eticaret teması

LZ Fashion WordPress e-ticaret teması Ayakkabı, kıyafet, takı, kozmetik, saat vb. gibi ürünlerin satılabileceği modern, şık wordpress e-ticaret temasıdır.

SEO ve mobil uyumludur, ücretsiz olmasına rağmen premium kalitede bir temadır, tamamen kendi isteğiniz doğrultusunda temayı düzenleyebilirsiniz.

Canlı ön izleme → DEMO     Temayı indir → İNDİR


8. Miltipurpose → WordPress E-Ticaret Teması

multipurporse wordpress eticaret teması

Miltipurpose wordpress e-ticaret teması kitap, mobil, tablet, giyim, moda vb, gibi e-ticaret temasıdır. Mobil ve SEO uyumludur, manteş alanının olması ile ana sayfadaki görsellik efektler ve sadeliği ile göz önüne çıkıyor.

Ürünler hakkında tanıtım veya inceleme yazıları paylaşmanız için blog sistemi mevcuttur, temanın renklerini ve tasarımını istedeiğiniz şekilde değişebilir ve üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz.

Canlı Ön izleme → DEMO      Temayı indir → İNDİR


9. Ultimate Shop →WordPress E-Ticaret Teması

wordpress eticaret teması ücretsiz

Ultimate Shop, teması çeşitli ürünler için kullanılabilir wordpress e-ticaret temasıdır. Mobil ve SEO uyumlu olması ile temiz bir kodlamaya sahiptir.

İstediğiniz şekilde tema üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz, manşet alanı ve indirimli ürünleri öne çıkartacağınız ana sayfa üzerinde banner alanları mevcuttur, sade ve düzenli bir yapıya sahip özellikli bir temadır.

Canlı ön izleme → DEMO     Temayı indir → İNDİR


10. Advanced Store → WordPress E-Ticaret Teması

wordpress e-ticaret teması indir

Advanced Store, son olarak paylaşacağım tema, gelişmiş olarak çeşitli ürünler için kullanılabilecek wordpress e-ticaret temasıdır. Şık bir görünüme sahip, SEO uyumlu olup arama sonuçlarında üst sıralara çıkabileceğiniz özellikte bir wordpress temasıdır.

Alt ve üst bilgi düzenlemeleri profesyonelce tasarlanmış müşterilerin ilgisini çekebilecek şekilde ana sayfa düzeni yapılandırılmıştır. Müşteri görüşlerini ve özel ürünlerinizi anasayfada ön plana çıkartabilirsiniz, wordpress üzerinden anasayfayı istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

Canlı Ön izleme → DEMO      Temayı indir → İNDİR


11. StoreCommerce → WordPress E-Ticaret Teması

wordpress e ticaret teması

StoreCommerce, e-ticaret mağazaları için mükemmel ve çok amaçlı WordPress temasıdır. Bu temayı özellikle kullanmanın belki de en yüksek avantajı, diğer sitelere rağmen en güzel görünümlü olması olacaktır.

Sadece demoya bir göz atın görünümü ve sadeliği karşısında sizi etkileyecektir.

Canlı Önizleme → DEMO     Temayı İndir → İNDİR

Yorum yapın