WordPress Canlı Destek Eklentisi: En iyi Ticket Eklentisi 5+

E-ticaret ve hizmet veren web sitesinde olması gereken en önemli bir özellik ise canlı destek bildirimidir, çünkü genel olarak müşteriler sorunlarını veya sorularını anlatmak için karşısında bir sorumlu olmasını ister. Eğer bir işte başarılı olmak istiyorsanız o işi en ince ayrıntısına kadar düşünmeniz gerek sonuçta bir kazanç sağlamak için karşınızdaki insanların size güveni olması lazım.

Bu güvenide en iyi şekilde kazanmak için müşterilerinizle her an iletişim halinde olmanız ve onlara bir güven vermeniz gerek. Eğer bir WordPress kullanıcıysanız bu sorunu kolayca çöze bileceğiniz ücretsiz bir çok WordPress Canlı Destek Eklentisi (Ticket) Mesajlaşma eklentileri mevcuttur.

WordPress Destek Eklentisi: En iyi Ticket Eklentisi

Bu yazıda sizlere araştırıp bulduğum, şu anda kullanılan en popüler WordPress Canlı Destek eklentilerinin özelliklerinden bahsedeceğim. Size uygun olan bir eklentiyi ücretsiz olarak indirip WordPress web sitenize kurabilirsiniz.

1. WP Live Chat Support

wordpress canli destek eklentisi
WordPress Canlı Destek Eklentisi

WP Live Chat Support, özel şirketler için mükemmel bir eklentidir, aylık üyelik yapmadan misafirlerinizle veya müşterilerinizle iletişimde olmak için her ay ödeme yapmanız gerekmez.

Bu canlı destek eklentisi ile sürekli olarak müşterilerinize canlı yardımda bulunarak sitenizin dönüşüm oranını artırabilirsiniz. Eklentiyi kurduğunuzda wordpress yönetici panelinizin sol bölümünde Canlı Sohbet aktif olur, sitenize bir müşteri geldiğinde kontrol panelinde size gösterilecektir.

Müşteriler ilgili alanları doldurduğunda eklenti kontrol panelinde sizi uyarmak için bir zil sesi çalacaktır.

Detaylı İnceleme

2. Live Chat by Formilla

WordPress Canlı Destek Eklentisi

Live Chat by Formilla, konuklarınızla mükemmel ve kullanımı kolay bir arayüz kullanarak sohbet edin. Bu eklenti ile konuklarınızın sayısını görebilir ve onlarla canlı sohbet edebilirsiniz.

Sitenize gelen misafirlerin hangi ülkeden giriş yaptığını görebilir iphone veya android uygulaması sayesinde her an müşterilerinizle irtibat halinde olabilirsiniz.

Detaylı İnceleme

3. Tidio Live Chat

wordpress canlı destek eklentisi
WordPress Canlı Destek Eklentisi

Tidio Live Chat, müşterilerinizle kolayca iletişim kurmanızı sağlayan bir canlı sohbet eklentisidir. Eklenti kurulumu çok kolaydır ve kurulumdan sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Eklenti güzel bir arayüze sahiptir kurulum işlemini gerçekleştirdikten sonra wordpress sitenizde sohbet aracı aktif olur ve kontrol panelinizden müşterilerinizle gerçek zamanlı iletişim sağlayabilirsiniz.

Eklenti bütün mobil ve tarayıcıları destekler.

Detaylı İnceleme

4. Live Chat

WordPress Canlı Destek Eklentisi

Live Chat, hızlı ve kolay bir şekilde web sitenize canlı sohbet desteği eklemek için kullanabileceğiniz bir wordpress özel sohbet eklentisidir.

Ayrıca birden fazla canlı sohbet oturumunu aynı anda yönetmenize, sık sorulan sorulara hazır yanıtlar göndermenize ve müşterilerinize canlı sohbet penceresinden dosya gönderebilmenize olanak sağlar.

Detaylı İnceleme

5. JivoChat Live Chat

wordpress canlı sohbet eklentisi
WordPress Canlı Destek Eklentisi

JivoChat, web siteniz için facebook, viber, veya telegram hesaplarınızı bağlayıp, ziyaretçilerinizle canlı olarak sohbet edip çevrim içi satışlarınızı artırmanız için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. %100 ücretsiz bir eklentidir.

Android, İOS Mac veya Windows uygulamalarıyla müşterilerinizle sürekli sohbet halinde olabilirsiniz. Kurulumu kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir ve kurulumdan sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Detaylı İnceleme

Ayrıca Okuyun: En İyi WordPress Eklentileri

Yorum yapın