WordPress Siteyi Mobil Uygulamaya Dönüştüren En İyi 5 Eklenti

WordPress sitenizi mobil uygulamaya dönüştürmek için en iyi eklentileri mi arıyorsunuz? Öyleyse evet, aradığınızı bulabileceğiniz yer burası. Bu yazıda, bir WordPress web sitesini mobil uygulamaya dönüştürmek için gerekli en iyi eklentileri inceledik.

Web sitenizi bir mobil uygulamaya dönüştürerek işinizi bir üst seviyeye taşıyabilir ve daha fazla kullanıcı kazanabilirsiniz.

WordPress Siteyi Mobil Uygulamaya Neden Dönüştürmelisiniz?

WordPress web sitenizi Mobil Uygulamaya dönüştürme sebeplerinden bazıları:

Daha Hızlı Çalışır

Mobil Uygulama web sitesinden daha hızlı çalışır. Bir uygulama, verileri almayı kolaylaştıran ve gelişmiş kullanıcı deneyimi sunan mobil cihazlarda depolamasına yardımcı olur.

Çevrim Dışı Kullanım

Mobil uygulamalar, işlemlerinin çoğunu gerçekleştirmek için bir internet bağlantısına ihtiyaç duysa da, çevrimdışı kullanıcı modunda bile, uygulama kullanıcılarına temel içerik ve işlevsellik sunan bir yetenek sunar.

Gelişmiş Kişiselleştirme

Mobil uygulamalar, kullanıcılara özelleştirilmiş içerikle sunulan gelişmiş kişiselleştirme özelliği sunar. Ayrıca, kullanıcı davranışını ve ilgisini analiz eder, önerilerde bulunur ve buna dayalı güncellemeleri yapar.

Daha Kolay Erişim

Bir web sitesinde kullanıcılarınızla etkileşime geçmek gerçekten çok zordur. Bu nedenle, bir web sitesini, mobil uygulamaya dönüştürerek daha kolay erişim sağlamaktadır.

Düzenli İletişim

Bir mobil uygulama ile kullanıcılarınızla 7/24, her yerden bağlantı da kalabilirsiniz. Aancak web sitesiyle bağlantıda kalmanız, bu mümkün değildir.

Mobile App, anında bildirimler, diğer birçok yenilikçi özellik ve iş bağlantılarına tek dokunuşla erişim gönderme yeteneğine sahiptir; bu nedenle, dünya çapındaki işletmelerin uygulama grubuna katılmalarının nedeni budur.

WordPress Siteyi Mobil Uygulamaya Dönüştürme

Bir mobil uygulama oluşturmak, kullanıcılarla etkileşimin yanı sıra müşteri ilişkilerini de geliştirmenizi sağlar. Ayrıca, uygulamanız için değerlendirmeleri toplayarak marka hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Kişiler, uygulamanızı indirirken uygulamanızın simgesine yalnızca bir dokunuşla erişebilir.

Bu nedenle, eğer WordPress sitenizi Mobil uygulamaya dönüştürmek istiyorsanız, size yardımcı olacak bazı eklentiler var. Sitenizi kolayca mobil uygulamaya dönüştürebilirsiniz.

Androapp

androapp

Androapp, bir WordPress sitesini mobil bir uygulamaya dönüştürmek için kullanılacak olan en iyi eklentidir. Bu eklenti herhangi bir zorluk yaşarsanız size çevrimdışı destek verir. Ayrıca, sınırsız push bildirimleri, sonsuz kaydırma, çoklu temalar ve yerel sosyal paylaşım içerir. Ancak, eklenti WooCommerce veya BuddyPress’i desteklemiyor.

Bu eklenti, sitenizi mobil uyumlu bir tasarıma dönüştürecek haber ve blog içeriğine sahip bir web sitesi için uygundur.

Özellikleri

 • Sınırsız push bildirimleri
 • Kendi şirket logonuz
 • Sitenize uygun çoklu temalar
 • Görüntü Yakınlaştırma, Paylaşma ve Kaydetme
 • WordPress / Facebook yorum desteği

MobiLoud

mobiloud

MobiLoud, mobil uygulama geliştirmek için iyi olan etkili bir araçtır. Bu eklenti, web sitenizin içeriği, üçüncü taraf eklentileri ve WordPress ile yüksek düzeyde entegrasyon gerçekleştirir. Web sitenizi bir uygulamaya dönüştürün, anında iletme bildirimleri gönderin ve doğrudan kullanıcılarınızla bağlantıda kalın.

Bu eklenti, sayfa ekranlarını, alanları vb. En verimli şekilde özelleştirmek için gelişmiş bir HTML / CSS / PHP editörüdür. Sağlam bir ekibe sahip, uygun maliyetli bir mobil uygulama hizmetidir. Eklenti, mobil uygulamalar oluşturmak için karmaşık bir siteye kolay ve uygun fiyatlı form siteleri oluşturmak için mükemmel bir çözümdür.

Özellikleri:

 • Uygulamanızı Google Play ve APP Store’de yayınlama
 • Mobil reklam ve para kazanma
 • Gelişmiş HTML / CSS.PHP editörü
 • Kolay sosyal paylaşım
 • Kolay push bildirimleri

wappPress

wapppress

wappPress, bir WordPress sitesini mobil bir uygulamaya dönüştürmek için kullanılan diğer bir mükemmel eklentidir. WordPress web sitenizi kolayca birkaç adımda anında Android uygulamaya dönüştürmenize izin veren en uygun maliyetli platformdur.

Özelleştirilmiş simge, kısa kod destekleri, anında iletme bildirimi, ekran, uygulama özelliklerinden para kazanma, tema tasarımcısı ve daha fazlası gibi sonsuz olanakları keşfedebilirsin. Basitçe, Google Play Store’da yayınlayabilir ve uygulamayı oluşturduktan sonra başkalarının uygulamanızı indirip kullanmasına izin verebilirsiniz.

Özellikleri:

 • Başlatıcısı ekranı
 • Başlatıcı Simgesi
 • Uygulama için farklı ana sayfa
 • Push bildirimleri
 • Uygulama için farklı tema

WPMobile.App

wpmobile.app

WPMobile.App, WordPress web siteniz için bir mobil uygulama veya ilerici bir web oluşturmanıza izin veren bir eklentidir. Bu eklentinin yardımıyla, uygulamanızı oluşturmak için tek bir ömür boyu lisansı kolayca satın alabilirsiniz.

Düğmelerinizi, renklerinizi, uygulama simgelerinizi, çevirilerinizi ve daha fazlasını yüklemenize yardımcı olacak kolay bir araçla birlikte gelir. Tüm popüler WordPress eklentileri ile tam uyumludur ve ayrıca Google Analytics, yerleşik önbellekleme ve çevrimdışı içeriğide destekler.

Özellikleri:

 • Mükemmel uyumluluk
 • Yayınlaması çok kolay
 • Yerel mobil uygulama
 • Özelleştirme seçenekleri
 • En iyi destek ekibi

“WordPress Siteyi Mobil Uygulamaya Dönüştüren En İyi 5 Eklenti” üzerine bir yorum

Yorum yapın