WordPress Haber Temaları: En iyi 5 Haber Teması

WordPress haber sitesi açmak istiyorsunuz ve güzel bir temaya ihtiyacınız var o zaman doğru yerdesiniz. Bu yazıda sizlere en iyi 5 WordPress için hazırlanmış en kaliteli haber temalarını tanıtacağım.

Bir web sitesi açmak için en önemli ilk adım tema seçimidir. Tema seçiminiz Hızlı ve SEO dostu bir yapıya sahip olmalıdır. Çünkü kullanacağınız temanın kodlaması ne kadar temiz yapılmışsa Google sıralamanız o kadar yükselecektir.

Profesyonel bir site açmayı ve açacağınız siteden bir gelir elde etmek istiyorsanız odaklanacağınız konu iyi bir tema seçmek olmalıdır. Kullanacağınız temanın görünümü, kodlama yapısı, sayfa açılış hızları çok önemli bir noktadır.

Size haber sitesi projeniz için önerebileceğim çok güzel ve Premium kalitede tasarlanmış temalar var bu temaları inceleyip özelliklerine kısaca değineceğim.

1. Grand News – WordPress Haber Teması

wordpress haber teması
Grand News – WordPress Haber Teması

Grand News, Haber, Teknoloji, Spor Haberleri, Magazin siteleri için tasarlanmış 6 farklı anasayfa’dan oluşan WordPress temasıdır. En son wordpress teknolojisi kullanarak hazırlanmış temiz kodlama yapısı ile seo ve mobil desteklidir.

Bir haber sitesi için kullanılabilecek bütün özellikler mevcuttur, özel widget’lar oylama sistemi, sosyal medya paylaşım seçenekleri gibi hızlı kurulum özelliği ilede dikkat çekiyor.

Tema türkçe dil desteğide sunuyor, sitenizi açmadan önce hazır demo ana sayfa düzenini tek tıkla kurabilir sitenizi demo sunumdaki ana sayfa gibi oluşturup gerekli düzenlemelerinizi yapabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi ve Satın Alma

2. Jannah News – WordPress Haber Teması

wordpress haber teması
Jannah News – WordPress Haber Teması

Jannah News, Oldukça popüler olarak kullanılan wordpress haber temalarından bir tanesidir. Temanın şaşırtıcı derece özellikleri yanı sıra Google Amp, Yoast SEO ve bir çok cache eklentileri ile uyumlu çalışması için tasarlanmıştır.

Jannah News, tam 27 farklı şekilde ana sayfa düzenine sahiptir ve türkçe dil desteği olmasıda harika özelliklerinden bir tanesidir. Tema tamamen hız ve SEO kriterlerine göre düzenlenmiş ve popüler olarak kullanılan eklentiler ile uyumlu çalışması için tasarlanmıştır.

Açacak olduğunuz haber siteniz için bu temayı özellikle incelemenizi tavsiye ederim, profesyonel bir ekip tarafından oluşturulan bu tema 27 farklı anasayafa yapısından oluştuğu için herhangi bir projenizde kullanabilmenize olanak sağlıyor. Ömür boyu ücretsiz güncelleme garantiside veriyor.

Daha Fazla Bilgi ve Satın Alma

3. PenNews – WordPress Haber Teması

wordpress haber teması
PenNews – WordPress Haber Teması

PenNews, haber siteleri için oluşturulmuş güçlü ve popüler bir WordPress temasıdır. Tema çok modern ve zarif bir tasarıma sahiptir. Amp destekli, hız için optimizeli ve SEO dostu kodlama yapısına sahiptir. Bir haber sitesinde olacak olan bütün özellikleri ve extra özellikler sunar.

Tema tek tıkla demo içerik aktarma özelliğinin yanı sıra sürükle bırak sayfa oluşturma özelliğide sunuyor bu özellik sayesinde ana sayfanızda özel alanlar ve kategoriler oluştura bilir istediğiniz şekilde bir tema düzeni hazırlayabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi ve Satın Alma

4. The League – WordPress Haber Teması

wordpress haber teması
The League – WordPress Haber Teması

The League, Spor haberleri için tasarlanmış modern bir WordPress temasıdır. Temanın ana sayfası zarif ve modern bir görünüm sunuyor. Temayı istediğiniz şekilde düzenleye bilirsiniz yazı fontlarını, ana sayfa düzenini, renk seçimlerini öne çıkan haberleri nasıl istiyorsanız o şekilde tasarlama imkanınız var.

6 farkı anasayfa’dan oluşan bu tema size ana sayfa düzeni için bolca seçenekler sunuyor, hız optimizeli, SEO dostu, mobil uyumlu ve ücretli olarak satılan slider ve puanlama eklentilerinide ücretsiz sunuyor.

Daha Fazla Bilgi ve Satın Alma

5. Goliath – WordPress Haber Teması

wordpress haber teması
Goliath – WordPress Haber Teması

Goliath, mobil cihazlarda, tabletlerde ve bilgisayarlarda harika görünen ve çalışan WordPress haber ve inceleme temasıdır. Tema google arama sonuçlarında görünen derecelendirme sistemine sahiptir.

Goliath, özellikle oluşturulmuş Google Adsense reklamları alanlarına sahiptir. Tema ile gelen extra ücretli olarak satılan eklentiler ücretsiz olarak kullanımınıza sunulmuştur. Sürükle bırak yaparak ana sayfa düzeninizi oluşturabilirsiniz.

Hız optimizesi yapılmış, kullanıcı ve SEO dostu bir yapıya sahiptir. Oldukça modern bir görünüme sahip olan bu temayı beğeneceğinizden eminim.

Daha Fazla Bilgi ve Satın Alma

Yorum yapın