WordPress Haber Teması İndir

WordPress Haber Teması: CoverNews Ücretsiz

Cover News, haber, magazin, blog tarzı ücretsiz wordpress temasıdır. WordPress özelleştirici penceresinden hızlı düzenleme yapabilir, kategori ve bloglar eklemenize ayrıca hazırda gelen gelişmiş sidebar widgetları ile modern bir görünümde web sitesi oluşturabilirsiniz.

CoverNews, tüm ekran boyutlarına uyumlu olarak tasarlanmıştır mobil desteğide vardır. Tema haber, blog ve magazin teması olarak dizayn edilmiştir. Yapımcısı tarafından ücretsiz olarak sunulan bu temayı istediğiniz şekilde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

CoverNews e-ticaret destekli olarak kodlanmıştır isterseniz e-ticaret pos eklentisi kullanarak online alış veriş içinde kullanılabilir. Ayrıca tema SEO dostu ve SEO için optimize edilmiştir.

Canlı Ön İzleme DEMO      CoverNews Temasını İNDİR


CoverNews Ekran Görüntüsü:

wordpress haber temasi ücretsiz

Temanın yeterli düzeyde özellikleri ücretsiz olarak sunulmuştur, kuracak olduğunuz sitenizde rahatlıkla bir çok özelliği kullanabilirsiniz. Temanın Pro versiyonuda mevcuttur isterseniz ücret ödeyerek geçiş yapabilirsiniz.

Posted by WPuzmanım

Merhaba! Benim Adım Ali WPuzmanim.com kurucusu ve sahibiyim. Web siteleri üzerinde SEO çalışması ve hızlandırma projeleri üzerine çalışıyorum. Bilgi sahibi olduğum konular hakkında makaleler hazırlıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir