WordPress Kurumsal Tema En İyi Ücretsiz 15+

WordPress kurumsal tema listemize en iyi 15 ücretsiz tema seçimini yaparak başlıyorum. WordPress için kurumsal bir tema arıyorsanız doğru yerde olduğunuzu belirtmek isterim. İncelediğim ücretsiz kurumsal temaların arasında bulduğum en iyi 15 WordPress Kurumsal temaları bu yazının altında sizlere özelliklerini ve tema hakkında bilgilerini paylaşacağım.

Tema seçiminiz yeni kuracak olduğunuz web siteniz için çok önemlidir. Sade ve hoş tasarıma sahip olması  SEO uyumlu ve temanın boyutunun düşük olması çok önemli noktalardan biridir.

Bunları sizin araştırıp bulmanız yerine tek tek incelediğim bu temaları testlerini yaparak sizlere sunuyorum.

Cordillera

wordpress kurumsal tema

Cordillera, düz tasarıma sahip bireysel veya şirketler için kullana bileceğiniz iş temasıdır. Temada tam ekran manşet tanıtımı ve blog sistemi mevcuttur.

»Bu tema HTML5 ve CSS3 diliyle kodlandığı için masaüstü bilgisayarlarda ve mobil cihazlarla tamamen uyumlu bir şekilde çalışır.

»Cordilla iyi kodlanmış SEO dostu ve güzel bir ara yüze sahiptir. Ana sayfanıza bir çok widget yerleştirebilme özelliği sunuyor buda ana sayfanızın şık görünmesini sağlar.

»Tema üzerinde sosyal medya paylaşım simgelerinin olması, sitenize ek olarak bir eklenti kurmanıza gerek bırakmıyor. Tema kategorilere, sayfalara simgeler eklemenizide sağlıyor bir çok özellik açısından zengin ve özellikli bir tema.

»Özel olarak 10 adet widget ve çeşitli yazı tipleri seçeneğiyle gelen bu  tema ücretsiz olarak bulunabilecek en iyi temalar arasındadır.

Canlı Ön İzleme   Temayı İndir

Onetone

wordpress kurumsal tema ücretsiz

Oneto, bütün ekranlara duyarlı tek sayfa WordPress kurumsal ve kişisel iş temasıdır. Paralaks arka plan ve video arka pilan için kaydırma özelliklidir.

»Öne çıkan özellikleri ise Elementor Page Builder, WooCommerce, Polylang ve contact 7 form eklentileri ile uyumlu olmasıdır.

»Birçok özelleştirilebilen araçlara sahiptir, yazı tipleri, renk seçenekleri, arkaplan, vs gibi.

»Tema WordPress için en popüler sayfa oluşturucu eklentisi olan Elementora bağlı olarak çalışmaktadır. Bir kaç adımda sürükle bırak ile sitenizi kodlama bilgisi olmadan kolayca düzenleyebilirsiniz.

»Onetone wordpress teması e-ticaret eklentisi için optimize edilmiştir. Ürün listesi, ürün detayları, kategori, alış veriş sepeti ve hesap ayarı vb gibi.

»Onetone Seo dostu, mobil uyumlu ve bütün web tarayıcı programları ile uyumlu olarak çalışır.

»Yapışkan başlık özelliği ile ana menünüz ve logonuz her zaman ekranın en üstünde olacak şekilde kaydırmayı takip eder.

»Onetone, Font Awesome icon set desteklidir, kategorilerinize ve başlıklarınıza kolayca simgelere ekleye bilirsiniz.

»600 üzerinde Google yazı tipini destekler ve dil çevirisine hazır bir şekilde gelir çeviri eklentisi kullanarak temayı tamamen türkçeleştirme imakanınız olur.

Temanın hoşuma giden özelliği Premium kalitede olması ve ana sayfayı kaydırırken güzel efektlerin meydana çıkmasıdır. Temiz kodlama sayesinde SEO dostu ve hızlı bir temadır.

Canlı Ön İzleme   Temayı İndir

Sydney

wordpress kurumsal tema

Sydney wordpress teması kurumsal veya kişisel şirketler için hazırlanmış son derece özelleşmiş bir temadır. Tema hızlı ve SEO dostu temiz bir kodlamaya sahiptir, Mobil desteği ve bütün tarayıcılara uyumlu bir şekilde çalışır.

»Sydney wordpress teması blog sayfasınada sahiptir böylece bloğunuzda işinizle akalı yazılar yazabilir ve müşterilerinizi işinizle alakalı bilgiler sağlayabilirsiniz.

»Sydney 600 yüzden fazla Google yazı tipi fontunuda destekler ve istediğiniz fontu temaya uygulayabilirsiniz. 

»İçerisinde bulunan dil dosyası özelliği ile istenilen dil için tercüme edilebilir ve bunun için bir çeviri eklentisi kullanabilirsiniz.

»Ana sayfada çıkan blog kutucuklarına şirketinizle alakalı öne çıkan bilgileri ve yazıları paylaşabilirsiniz.

»Sydney sosyal paylaşım butonları ve profil görüntüleme özelliğini kullanır böylece kullanıcılarınız yazınızı sosyal medyada paylaşabilir ve profilinize ulaşabilirler.

»Temayı wordpress tema özelleştiricisi üzerinden bir kaç tıkla hızlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz, kaliteli ve Premium seviyede bir temadır.

Canlı Ön İzleme    Temayı İndir

Zelle Lite

wordpress kurumsal tema

Zelle Lite, Seo dostu ve hız optimizesi yapılmış şık görünümlü WordPress kurumsal şirket temasıdır. 

»Ana sayfa kaydırmada çıkan görsel ve animasyon geçişleri göze çarpan ilk özellikleri arasında. Blog sayfası mevcut ve şirketiniz hakkında yazı yazabilir müşterilerinizi bilgilendirebilirsiniz.

»İçerdiği E-ticaret özelliği sayesinde satış yapabilir, sitenizde alış veriş sepeti gösterebilir ve ürünlerinizi sergileyebilirsiniz.

»WordPress tema özelleştirme penceresi üzerinden ana sayfa düzeni bir kaç tıkla düzenlenebilir, özel arka planlar, widgetlar ve ana sayfa renk düzenini değişebilirsiniz.

»Kullanıcı dostu, hızlı, SEO ve mobil uyumluluğuyla Premium kalitede ücretsiz bir temadır.

Canlı Ön İzleme    Temayı İndir

Enigma

wordpress kurumsal tema

Enigma wordpress teması hızlı ve en akıcı temalardan bir tanesidir. Mobil uyum özelliği ve tam tarayıcı uyumluluğuyla çalışır. Enigma 4 sayfa düzeninden ve 5 özel widget, 2 Özel Ana sayfa’dan oluşmuş bir kurumsal iş temasıdır.

Enigma wordpress temasını iş, blog, portföy, ajans vb web sitelerinde kullanıla bir SEO dostu ve çok akıcı bir temadır.

Canlı Ön İzleme    Temayı İndir


Brilliance

wordpress kurumsal tema

Brilliance, kurumsal web siteleri için çok amaçlı bir temadır. Mobil uyumlu ve Seo dostu temiz bir kod ve arayüze sahiptir.

Blog sayfasına sahip, e-ticaret destekli ve sosyal medya paylaşım desteklidir. İçerisinde özelleştirilebilir kenar widgetları ve ana sayfa düzeni mevcuttur.

Canlı Ön İzleme    Temayı İndir

Agency Lite

wordpress kurumsal tema ücretsiz
Agency Lite – WordPress Kurumsal Tema

Agency Lite tüm acente, blog, portföy, iş ve kurumsal web siteleri için en uygun olan ücretsiz, mobil uyumlu ve çok amaçlı WordPress temasıdır. İdeal iş web sitenizi oluşturmak için doğru özelliklere sahip, son derece özelleştirilebilir bir temadır.

Agency Lite ayrıca temiz kodlama yapısına sahip, slider, blog ve e-ticaret özelliğine sahibtir. SEO optimizesi yapılmış ve görsel olarak çok güzel bir temadır.

Canlı ön izleme     Temayı indir

İnterior Lite

wordpress kurumsal tema
İnterior Lite – WordPress Kurumsal Tema

İnterior Lite, iş, şirket, restoran, emlak, iç mekan gibi çok amaçlı kullanabileceğiniz ücretsiz wordpress temasıdır. İletişim formu, SEO, e-ticaret, ve galeri gibi bir çok popüler eklentiyle uyumlu olarak çalışır.

Bu tema kullanıcı dostudur ve kolayca ayarlamalarını yapabilirsiniz. Tema WordPress standartlarına göre kodlanmıştır ve işletme profilinize uygun benzersiz ve verimli tasarım sunar. Şaşırtıcı özellikleriyle ek olarak gelen Twitter, Facebook ve instagram gibi popüler sosyal medya entegrasyonu da içeriyor.

Temayı WordPress’in özelleştirici penceresi üzerinden kolayca düzenleyebilirsiniz. Mobil uyumlu ve tüm tarayıcıları destekler SEO optimizasyonu yapılmış bir temadır.

Canlı ön izleme     Temayı indir

Business Hup

wordpress kurumsal tema
Business Hup – WordPress Kurumsal Tema

Business Hup, inanılmaz ticari ve kurumsal odaklı web siteleri oluşturmanıza olanak sağlayan basit ve etkili bir temadır. Kullanımı ve kurulumu kolay olan bu tema hızlı çalışacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Ticari kurumların yanı sıra ajanslar içinde uygundur.

Business Hup, bütün web tarayıcıları ile uyumlu olarak çalışır ve özel menü widgetlarının yanında iki sütunlu işlevlerede sahiptir. Bir çevrim içi mağaza kurmanız veya işinizi kurmanız gerekirse bu tema e- ticaret sistemini tam olarak desteklemektedir.

Canlı ön izleme     Temayı indir

Advance

wordpress kurumsal tema
Advance – WordPress Kurumsal Tema

WordPress kurumsal profiliniz için mükemmel bir tema arıyorsanız o zaman doğru sayfaya girdiniz. Sizin için mevcut olan temalar arasından Advance popüler temalardan biri olarak öne çıkıyor. Basit ve minimal tasarıma sahip olan bu temayı kolayca düzenleyebilme ve sınırsız renk seçenekleri sunuyor.

Tema retina ve mobil uyumlu olarak tüm ekranlara uyumlu şekilde çalışabilir. Çok amaçlı açılış sayfaları oluşturabilirsiniz ve tema 2 ayrı blog sisteminede sahiptir. 3 ayrı özel widgetla ana sayfanızı kolayca düzenleyebilir ve e-ticaret sistemi olmasıyla çevrim içi ürünlerinizi pazarlayabilirsiniz.

Canlı ön izleme     Temayı indir

Vogue

wordpress kurumsal tema
Vogue – WordPress Kurumsal Tema

Vogue, çok amaçlı kurulumu kolay ve popüler bir wordpress temasıdır. Birden çok üst bilgi ve alt bilgi düzeni seçeneklerinin işlevselliği ile birlikte gelen bu tema kurumsal web siteleri için ideal olamasının yanı sıra e-ticaret mağaza sisteminide desteklemektedir.

Vogue kullanımı kolay ve kullanıcı dostu olan yapısıyla sürükle ve bırak sayfa oluşturucuya sahiptir. Herhangi bir kodlama bilgisine sahip olmadan anasayafanızı sürükle bırak şeklinde oluşturabilirsiniz. Şık ve temiz bir arayüze saip olan tema Beaver Builder, Contact Form 7 gibi popüler eklentilerle uyumlu çalışır.

Canlı Ön izleme     Temayı indir

Vega

wordpress kurumsal tema
Vega – WordPress Kurumsal Tema

Vega, amaçlı kurumsal web siteleri için tasarlanmış ücretsiz wordpress temasıdır. Tema muhteşem iş siteleri oluşturmanıza izin veren temiz ve güzel tasarlanmışdır. Profesyonel görünümüyle öne çıkan Vega anasayfasında Paralaks arkaplanları sunan özelliklere sahiptir.

Temanın üç yerleşik renk şeması vardır: Mavi, Yeşil ve turuncu. Tek bir tıklamayla tüm web sitenizin rengini değiştirebilirsiniz. Ayrıca temanın blog sistemi muazzam derecede güzeldir birden çok blog sayfa seçeneğide mevcuttur. Favori listenizin arasına katabileceğiniz bir temadır.

Canlı ön izleme      Temayı indir

eStore

wordpress kurumsal tema ücretsiz
eStore – WordPress Kurumsal Tema

eStore, 2018 için eşsiz ve en yeni e-ticaret temalarından biridir. Dünya değişiyor ve web dünyasında e-ticaret artık her iş için önemli bir nokta haline geldi. Mağazanız için ürünler satmak istiyorsanız o zaman daha fazla iş yapacağınızdan emin olabilirsiniz. O zaman Canlı ön izleme butonuna tıklayarak hemen temayı inceleyin ve projenizi düşünmeye başlayın.

Bu tema tamamen özelleştirilebilir her şeyi istediğiniz gibi yukarı ve aşağı taşıya bilirsiniz. Tema özelleştirilebilir olduğundan tek bir tıklama ile çok amaçlı olarak düzenlemeler yapabilirsiniz. Mobil uyumlu ve tüm tarayıcılar ile çalışan bu tema işinizi kurmak için ideal bir temadır.

Canlı ön izleme     Temayı indir

illdy

wordpress kurumsal tema
İlldy – WordPress Kurumsal Tema

Illdy, Bootstrap frontend çerçevesine dayanarak inşa edilmiş tamamen duyarlı ve mobil kullanımı kolay çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Bu tema işletme, açılış sayfasu, portföy ve diğer yaratıcı web siteleri için çok uygundur.

Illdy, Contact Form 7, Gravity Forms, Yoast SEO, Jetpack, WP Super Cache, NextGen Gallery gibi popüler eklentilerle uyumlu şekilde çalışır. Bu tema aynı zamanda size Google ve diğer arama motorlarında üst sıralarda yer almanıza yardımcı olacak SEO dostudur. Tema Profesyonel görünümüyle favori listenize gireceğinden eminim.

Canlı ön izleme     Temayı indir

Total

wordpress kurumsal tema
Total – WordPress Kurumsal Tema

Çok amaçlı ve çok yönlü olan total WordPress’teki en iyi iş temaları listesine uyan başka bir ücretsiz kurumsal WordPress temasıdır.Sade, temiz ve zarif tasarım, canlı ve parlak renkler sitenizi daha çekici hale getirir total sizlere sınırsız bir renk yelpazesi sunar.

Tema gerçekten profesyonel tasarımları aratmıyor, favori listenize alacağınızdan eminim.

Canlı ön izleme     Temayı indir

Yeni temalar eklenmiştir, daha iyilerini buldukça ekleyeceğim takipte kalın.

“WordPress Kurumsal Tema En İyi Ücretsiz 15+” üzerine bir yorum

Yorum yapın