Ücretsiz En iyi 5 WordPress Spor Teması

WordPress ile diğer web siteleri, bloglar gibi Spor siteleri oluşturmakta çok kolaydır. Neden böyle? çünkü bu temaların hepsi ücretsiz. Yeni bir web sitesi oluşturmak için sınırlı bir bütçeniz varsa kesinlikle en basit çözüm WordPress alt yapısını kullanarak bir site açmak olacaktır.

Aşağıda sizlere paylaşacak olduğum temaların her biri ücretsiz ve sınırsız kullanabileceğiniz temalardır. Bu yazıda sizlere Spor, Fitness GYM ve Yoga temalarını tanıtacağım. İstediğiniz temayı indirip web sitenizde kullanabilirsiniz.

Fitness Club Lite – WordPress Spor Teması

wordpress sport teması

Fitness Club Lite – WordPress Spor Teması

Fitness Club Lite, modern, temiz, profesyonel görünümlü ücretsiz WordPress spor temasıdır. Bu temayı kullanarak fitness derslerinizi ve programlarınızı çok kolay bir şekilde sitenizde paylaşabilirsiniz. Ayrıca ürün tanıtımlarınızı ve ürün şatışlarınızı yapabileceğiniz çok güzel bir temadır.

Anasayfada büyük bir slider olması temaya ayrı bir güzellik kazandırıyor çoğu ücretsiz temalarda olmayan özellikler bu temada mevcuttur. En güzel yanlarından biride spor salonunuzun hocalarını tanıtabilir ve salonunuzun resimlerini kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Temayı İndir     Canlı Önizleme

Fit Coah – WordPress Spor Teması

wordpress spor teması

Fit Coah – WordPress Spor Teması

Fit Coah, profesyonel fitness web siteleri oluşturmak için uygun olan ücretsiz WordPress temasıdır. Bu tema demoda görüldüğü gibi modern bir tarza sahiptir. Ayrıca Google Fonts yazı tipi seçenekleri ile istediğiniz yazı tipini kullanabilirsiniz.

SEO ve mobil uyumludur ve sınırsız renk seçenekleri ile temada istediğiniz renk düzenini oluşturabilirsiniz.

Temayı İndir     Canlı Önizleme

Meditation Yoga – WordPress Yoga Teması

wordpress yoga teması

Meditation Yoga – WordPress Yoga Teması

Meditation Yoga, profesyonel çalışmalarınızın ve hizmetlerinizin yüzü olacak. Güzel tasarıma sahip, modern bir görünümü olan bu tema ücretsiz olarak sunulmuştur. Mobil ve tüm tarayıcılarla uyumlu bir şekilde çalışır.

Bu ücretsiz tema ile yoga sınıfı, fitness eğitmeni, kişisel spor hocası gibi ilgili tüm işletmeler ve web siteleri tarafından kullanılmak üzere esnektir.

Temayı İndir     Canlı Önizleme

Strong – WordPress Spor Teması

wordpress spor teması

Strong – WordPress Spor Teması

Strong, spor salonu, fitness, kişisel antrenör, yoga, boks, aerobik gibi çok amaçlı işletmeler için kullanılabilecek ücretsiz wordpress temasıdır. Galeri eklentileri, iletişim eklentileri ve SEO eklentileri ile uyumlu çalışma desteği vardır.

En çok kullanılar spor temaları arasında en iyilerden bir tenesidir SEO ve Mobil uyumludur. Dil çeviri dosyalarını düzenleyip türkçeleştirme işlemini yapabilirsiniz.

Dil çevirisi için WordPress Türkçeleştirme Eklentisi Makalemizi inceleyebilirsiniz.

Temayı İndir     Canlı Önizleme

Rookie – WordPress Spor Kulübü Teması

wordpress spor teması

Rookie – WordPress Spor Kulubü Teması

Rookie, spor kulübleri için tasarlanmış ücretsiz bir wordpress temasıdır. Takımınızı puan durumlarını, sporcu kadrolarını, lig maçlarını ve tarhlerini bu temayı kullanarak sitenizde kolayca paylaşabilirsiniz.

Tema mobil uyumlu ve minimal tarzda düzenlenmiştir. Spor kulübü teması arıyorsanız ihtiyaçlarınızı karşılıyabileceğini düşünüyorum.

Temayı İndir     Canlı Önizleme

Yorum Yazın